Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Uwaga, w związku z ostatnim wyróżnieniem jakie otrzymaliśmy, teraz my chcemy kogoś nagrodzić. Organizujemy konkurs plastyczny dla dzieci. Zasady są bardzo proste, wystarczy: narysować bądź namalować swój wymarzony dom, następnie rodzic bądź same dziecko powinno przesłać zdjęcie w komentarzu pod tym postem - prosimy również wpisać wiek dziecka oraz imię. Firma  wraz z małym jurorem zadecydują o wygranej w dniu 26.02.202. Dla drugiego miejsca przygotowaliśmy kosz słodyczy. Zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci 
 
Polecana firma PPHU Thomas

Polecana firma PPHU Thomas

Kolejna firma, z którą współpracujemy to  świadcząca usługi stolarskie oraz sprzedaż i montaż okien, drzwi i bram. Rewelacyjne realizacje możecie zobaczyć na ich stronie www.drewnianebudowanie.pl ❗Jeżeli jesteś na etapie budowy, myślisz o oknach ? Odezwij się - na pewno przygotują dla Ciebie odpowiednią ofertę. Kontakt : 605 966 448 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lider budownictwa 2020

Lider budownictwa 2020

No i jest się dzisiaj czym pochwalić❗️Zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie Lider Budownictwa 2020🥇🥇🥇 W tym roku uroczysta gala nie odbyła się ze względu na obostrzenia, dlatego prezent i certyfikat dostaliśmy na jednej z naszych budów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku.